مقالات آموزشی, مقالات مربوط به حلقه‌های لاغری, همه مقالات

چگونه حلقه لاغری مناسب خود را انتخاب کنم؟ (بخش سوم)

در دو بخش قبلی از میان فاکتورهای اصلی مورد توجه در انتخاب حلقه لاغری مناسب، فاکتور سایز و وزن حلقه را مورد بررسی قرار دادیم. در این بخش به بررسی فاکتور مدل یا استایل حلقه مناسب با توجه به فعالیت مد نظر می‌پردازیم.

فاکتور سوم: مدل یا استایل حلقه با توجه به فعالیت مد نظر

۱. در صورتی که می‌خواهید با حلقه حرکات موزون انجام داده یا با آن مانور دهید بهتر است از حلقه‌های سبک استفاده کنید. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در انجام این حرکات کل بدن درگیر است، کالری بالایی نیز سوزانده می‌شود.

۲. اگر تمرکزتان بر روی شکم و پهلوست از حلقه‌های سنگین با برجستگی استفاده کنید. حلقه‌های سنگینی که دارای برجستگی هستند ضرباتی را بر شکم و پهلو وارد می‌کنند که باعث تاثیر بیشتر روی این نواحی می‌شوند. این ضربات چربی‌ها را می‌شکند و باعث لاغری سریع‌تر شکم و پهلو می‌شوند.

۳. حلقه‌های متفاوتی برای نیازهای مختلف خود داشته باشید. در بین افراد فعال در این حوزه، بسیار مرسوم است که حلقه‌های متفاوتی با اندازه‌ها و وزن‌های مختلف دارند. در این صورت با پیشرفت‌تان می‌توانید حلقه‌تان را با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهید تغییر دهید. زمانی‌که می‌خواهید حرکت جدید یا مانور جدیدی را یاد بگیرید از حلقه‌های سبک و کوچک استفاده می‌کنید و زمانی که می‌خواهید فعالیت بدنی طولانی‌تری را انجام دهید از حلقه‌های سنگین‌تر استفاده می‌کنید.

 

 

بخش اول

بخش دوم

چاقی و عوارضی که برای سلامتی ایجاد می کند
بیشتر بخوانید

1 دیدگاه در “چگونه حلقه لاغری مناسب خود را انتخاب کنم؟ (بخش سوم)

دیدگاهتان را بنویسید