مقالات آموزشی, مقالات مربوط به حلقه‌های لاغری, همه مقالات

برای کاهش وزن چه میزان باید حلقه بزنم؟

حلقه زدن به مدت ۱۰ دقیقه در روز یکی از ساده‌ترین برنامه‌های تمرینی برای کار با حلقه‌های لاغری است. ممکن است تصور کنید که واقعا روزی ۱۰ دقیقه تاثیری خواهد داشت؟!

حقیقت این است که کار با حلقه‌های لاغری بسیار موثرتر از چیزیست که فکر می‌کنید! قطعا پس از مدتی کار با حلقه‌های لاغری، از تاثیری که بر روی شکم و پهلوهایتان دارند شگفت‌زده خواهید شد!

اکثر ما در کودکی تجربه کار با حلقه‌های کمر را داشته‌ایم و تصوری بیش از بازی و تفریح از آن نداشته‌ایم؛ اما با روزی ۱۰ دقیقه حلقه‌زدن با حلقه‌های لاغری حدود ۱۰۰ کالری خواهید سوزاند و کم‌شدن سایزتان را مشاهده خواهید کرد. برای کسب نتیجه‌ی بهتر و سریع‌تر می‌توانید به تدریج میزان حلقه‌زدن‌تان را تا روزی ۲۰-۳۰ دقیقه افزایش دهید و میزان کالری‌سوزی‌تان را بیشتر کنید.

  • بهتر است زمانی که حلقه می‌زنید هم در جهت عقربه‌های ساعت و هم در خلاف جهت عقربه‌های ساعت حلقه بزنید. می‌توانید هر ۵ دقیقه جهت حلقه‌زدنتان را تغییر دهید.
  • در صورتی که تمایل دارید بیش از ۳۰ دقیقه در روز حلقه بزنید، زمانتان را در طول روز تقسیم کنید. برای مثال ۲۰ دقیقه صبح و ۲۰ دقیقه بعدازظهر حلقه بزنید.
  • اگر هر روز نمی‌توانید وقتتان را برای کار با حلقه‌های لاغری تنظیم کنید، می‌‌توانید سه روز در هفته ۳۰ دقیقه حلقه بزنید و تاثیر ملموس آن را بر روی شکم و پهلوهایتان مشاهده کنید.

 

 

دلایل نوسان وزن
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید