وکتوری آبی و طوسی از یک مرد و یک صفه برای صفحه ی درباره ما
صفحه ی درباره ما فارسی و انگلیسی

کمی درباره تن‌زیب و ماجرای همسفر شدن با شما

گروه صنعتی تن زیب با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط جامعه، و حرکت به سمت سبک زندگی سالم در سال 1383 آغاز به کار کرد. ارزشمند بودن این هدف ما را بر آن داشته تا تولید و عرضه محصولات ورزشی، ماساژدهی و وسایل سرگرمی با محوریت فعالیت بدنی که از نظر اقتصادی برای عموم جامعه قابل تهیه باشد را ماموریت اصلی خود قرار دهیم.

المان از 3 صفحه مجزای طوسی و خاکستری

تنوع محصول

لامپی با بک طوسی

طراحی برتر داخلی

نقشه ایران با رنگ طوسی

ساخت ایران

المان از 3 صفحه مجزای طوسی و خاکستری
تنوع محصول

لامپی با بک طوسی
طراحی برتر داخلی

نقشه ایران با رنگ طوسی
ساخت ایران

مهندس علی‌اصغر اسمعیل‌پور مدیرعامل شرکت تن‌‌زیب نیز درباره روند شکل‌گیری و فعالیت تن‌زیب از ابتدا تاکنون در برنامه‌های تلویزیونی متعددی سخن گفته است. تن‌زیب نیز مانند هر برند دیگری سرگذشت و تاریخچه جالب خود را دارد که در ویدئو پایین این داستان را از زبان خود مهندس اسمعیل‌پور می‌شنوید. همچنین در این ویدئو بخش‌هایی از کارخانه تن‌زیب تصویربرداری شده است که دیدن فضای کارخانه و فضای تولید محصولات خالی از لطف نیست.

| پس از تحقیق و توسعه، با بهره گیری از دانش روز در طراحی و تلفیق تکنولوژی مدرن و تجربه عملی به تولید محصولاتی پرداختیم که ضمن سبکی و سادگی کارایی بالایی داشته و کاملا کاربردی باشد تا استفاده از آن، برای جبران فقدان فعالیت بدنی در سبک زندگی مدرن در هر محیطی از جمله منزل، محل کار، باشگاه و غیره ممکن باشد.

فردی در حال تمرین با کش ورزشی تن‌زیب
المان های هندسی برای تن زیب

در دسترس بودن وسایلی که بدون توجه به سن و جنسیت تمرکز بر تمام افراد خانواده داشته باشد و در عین سادگی با هزینه کم و بدون نیاز به فضای اختصاصی، امکان انجام تمرینات ورزشی را فراهم کند، به نهادینه کردن ورزش در جامعه کمک شایانی می کند. در همین راستا ارائه وسایل ورزشی برای بهره از مزایای بی شمار ورزش، با دسته بندی های محصولات لاغری و تناسب اندام برای کاهش وزن و زیبایی ظاهری در متن کار تن زیب قرار دارد.

با استفاده از مواد اولیه مرغوب و همگام با سرعت پیشرفت تکنولوژی در دانش تولید و همچنین نظارت و مدیریت مداوم کیفی، مصمیم تا کیفیت محصولات را حفظ کرده و در مسیر مشتری مداری گام برداریم. همچنین باوجود بیش از 60 نوع محصول در ویترین تن زیب قصد داریم با نوآوری بر اساس نیاز روز مشتری و با درنظر داشتن شرایط اقتصادی، تنوع محصولات را افزایش داده و سلایق مختلف را پوشش دهیم.

لازم به ذکر است که مجموعه تولیدی تن زیب با یاری خداوند کفش های ورزشی خود را نیز بر مبنای علم روز دنیا در دست تولید و عرضه دارد و گسترش مدل و  تنوع کفش های ورزشی و روزمره را در چشم انداز نزدیک خود گنجانده است.

2 نفر در حال پیاده‌روی با کفش پیاده‌روی تن‌زیب خاکستری

همچنین تن‌زیب در سال ۱۳۹۸ در راستای بهبود کیفیت بصری خود، تصمیم به طراحی مسکات (کاراکتر) اختصاصی خود گرفت که تحولی زیبا در کیفیت بسته‌بندی و هویت بصری را ایجاد کرد. تن‌زیب برای انتخاب مسکات خود المان‌های مختلفی را در نظر گرفت و با اشخاص متخصصی نیز مشورت نمود. در نتیجه مسکات تن‌زیب را یک روباه شکل داد که برای لباس‌های این کاراکتر از رنگ سازمانی استفاده شد.

وجه اشتراک محصولات تن‌زیب کیفیت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهمتر از هر چیز دیگر کارایی بالای آن می‌باشد که سلامتی، نشاط، تندرستی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

خرید از وبسایت تن‌زیب علاوه بر راحتی کاربری، کاملا مطمئن و امن است. درگاه‌های ایمن و نماد اعتماد الکترونیکی مشتریان عزیز را در رابطه با خرید از سایت تن‌زیب آسوده خاطر کرده است.

واحدهای تولیدی تن زیب در شهرک صنعتی ایوانکی استان سمنان ( یک واحد برای لوازم ورزشی و یک واحد برای کفش ورزشی ) و دفتر اداری آن در تهران واقع شده است. همچنین در وبسایت تن زیب علاوه بر معرفی و ارائه محصولات تولیدی در قالب امکان خرید اینترنتی سعی کرده ایم در مجله سایت با ارائه مطالب روز ورزشی و سلامتی به بالا بردن آگاهی جمعی کمک کنیم.

لو گو وQRCODE های تن زیب
QRCODE اینستاگرام تن زیب
QRCODE آپارات تنزیب
لوگوی نارنجی تن زیب