برای دریافت جایزه و شرکت در قرعه کشی اطلاعاتت رو وارد کن

کمپین قرعه کشی کفش 500 تایی

نام الزامی(ضروری)
یه شماره درست بده که خبر برنده شدنتو بهت بدیم!

برای دریافت جایزه و شرکت در قرعه کشی اطلاعاتت رو وارد کن

کمپین قرعه کشی کفش 500 تایی

نام الزامی(ضروری)
یه شماره درست بده که خبر برنده شدنتو بهت بدیم!

برای اولین بار در ایران تن‌زیب به عنوان یک برند خوشنام ورزشی ، قصد داره 500 جفت کفش فوتسال به دوستداران ورزش هدیه بده!

تن‌زیب با بیش از 20 سال سابقه درخشان در تولید لوازم ورزشی، این‌بار در راستای ترویج هرچه بیشتر ورزش در سال جدیدو معرفی کفش فوتسال ساقدار خودش در بازار قصد داره تا در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ، 500 جفت کفش فوتسال قرعه‌کشی کنه.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شرایط شرکت در این قرعه‌کشی خیلی ساده‌ست. فقط کافیه صفحه ایستاگرام مارو فالو داشته باشی و مشخصاتت را در فرم ثبت نام ما برای دریافت جایزه تکمیل کنی!  پس این فرصت استثنایی رو از دست نده و فوتسال‌بازایی که میشناسی رو هم در جریان بذار!

فراموش نکنید که برای شرکت در مسابقه ضمن پر کردن فرم بالا ، پیج اینستاگرام تن‌زیب رو فالو داشته باشید. برای ورود به صفحه اینستاگرام تن‌زیب با قندشکن روشن روی دکمه زیر کلیک کنید!

تن‌زیب قراره چه کفشی هدیه بده ؟

کفش‌های فوتسال ساقدار تن‌زیب که قرار است در این قرعه کشی هدیه داده شود ، از بهترین و خاص‌ترین کفش‌های فوتسال این برند است. این کفش با ارزش قیمتی بالای 1 ملیون تومان در این تاریخ با رویه PU ی یا کیفیت و زیره EVA ضد سُر تشکیل شده است. این ضمن داشتن تمام مولفه‌های کفش فوتسال استاندارد مانند چسبندگی بالا با سطح زمین و سبک بودن، برای بالا بردن تعادل و محافظت از پا دارای ساق یا نیم جوراب است. این کفش از نظر کیفی از بهترین کفش‌‎های تن‌زیب است. پس این فرصت استثنایی رو از دست ندین و با فالو کردن پیج اینستای تن‌زیب و پر کردن فرم مشخصات بالا ، شانستو امتحان کن!

فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من