قوانین و شرایط خرید از سایت تن‌زیب

کاربران گرامی لطفاً به منظور استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تن‌زیب، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربر به وب‌سایت تن‌زیب و ثبت سفارش، به مفهوم پذیرفتن کلیه شرایط آمده در این سند می‌باشد. لازم به ذکر است که همواره شرایط و قوانین مندرج در این سند، جایگزین توافق‌های قبلی خواهد بود.

قوانین عمومی

کلیه رویه‌های فروشگاه اینترنتی تن‌زیب منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف است قوانین مرتبط با کاربر را رعایت نماید. لازم به ذکر است در صورتی که قوانین و رویه‌های فروشگاه اینترنتی تن‌زیب شامل هر گونه تغییراتی گردد، در همین سند منتشر خواهد شد. بنابراین استفاده مستمر از وب‌سایت تن‌زیب به معنی پذیرش هر گونه تغییرات می‌باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که در وب‌سایت تن‌زیب ثبت نام کرده و به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات وب‌سایت اقدام می‌نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که کاربر از خدمات وب‌سایت تن‌زیب استفاده می‌کند، ثبت سفارش می‌کند یا به تن‌زیب ایمیل می‌زند، به صورت ضمنی موافقت می‌کند که تن‌زیب به صورت الکترونیکی (پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه) به درخواست ایشان پاسخ دهد. همچنین جهت انجام برخی از اطلاع رسانی‌ها، امکان دارد تن‌زیب برای اعضای وب‌سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند این خدمات را لغو نمایند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تن‌زیب به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد کرد. تمامی مطالب منتشر شده در وب‌سایت تن‌زیب مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و هرگونه محتوای تولید شده توسط تن‌زیب، جزئی از اموال تن‌زیب محسوب می‏‌شود. حق استفاده و نشر این مطالب، در انحصار تن‌زیب بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تن‌زیب محفوظ می‏‌دارد.

ثبت و پردازش سفارشات

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ها تا حداکثر دو روز کاری پس از ثبت سفارش، پردازش می‌شوند. فروشگاه اینترنتی تن‌زیب به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. فروشگاه اینترنتی تن‌زیب همواره نهایت دقت و تلاش خود را در ارسال و تحویل به موقع سفارشات ثبت‌شده به کار می‌گیرد. با این وجود در صورتی که موجودی هر محصولی (حتی پس از سفارش‌گذاری) به پایان برسد، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی تن‌زیب محفوظ است. تن‌زیب مجاز است بدون اطلاع قبلی ثبت سفارش و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشات ثبت قبل از این تاریخ، پردازش و ارسال می‌گردند. هم‌چنین حق قطع فروش کلیه یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی تن‌زیب محفوظ است.

ارسال سفارشات

ارسال سفارشات فروشگاه تن‌زیب از طریق سامانه اداره پست صورت می‌گیرد و تن‌زیب پس از ثبت سفارشات، اطلاعات مرسوله را به سامانه مذکور ارسال می‌نماید. سفارشات به صورت پستی ارسال می‌گردد و حداکثر تا ۲ روز کاری تحویل اداره پست می‌گردند. لازم به ذکر است که پس از تحویل مرسوله به اداره پست، امکان دریافت کد رهگیری پستی برای کاربر وجود دارد و زمان تحویل مرسوله در عهده اداره پست می‌باشد. بدیهی است که تن‌زیب در این مرحله دخالتی نداشته و امکان تغییر زمان تحویل مرسوله را نخواهد داشت. هم‌چنین با توجه به قوانین اداره پست، مرسولات تنها در طی ساعات اداری تحویل گیرنده می‌شوند، بنابراین لطفا هماهنگی‌های لازم جهت حضور در محل طی ساعات اداری را صورت دهید. قابل ذکر است که امکان عودت و لغو سفارش وجود ندارد.